UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Extension
tr: Uzantı

en: Default price
tr: Öntanımlı fiyat
