UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Convert
uk: Перетворити

en: Extension
uk: Розширення

en: Default price
uk: Базова ціна

en: No files were found.
uk: Не знайдено жодних файлів.
