UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Default price
vi: Giá mặc định
