UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
