UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Extension
cs: Přípona

en: Default price
cs: Výchozí cena

en: No files were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné soubory.

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty
