UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Extension
el: Επέκταση

en: Default price
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: No files were found.
el: Δε βρέθηκαν αρχεία.

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές
