UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Configuration
es: Configuración

en: Convert
es: Convertir

en: Extension
es: Extensión

en: Default price
es: Precio predeterminado

en: Default values
es: Valores predeterminados
