UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Convert
et: Teisenda

en: Extension
et: Laiendus

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused
