UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Convert
fr: Convertir

en: Default price
fr: Prix par défaut

en: No files were found.
fr: Aucun fichier n'a été trouvé.

en: Default values
fr: Valeurs par défaut
