UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ
