UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Convert
ku: وەرگێڕە
