UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Default price
lv: Noklusējuma cena

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
