UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Convert
ro: Convertire

en: Extension
ro: Extensie

en: Default values
ro: Valori implicite
