UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Convert
ru: Преобразовать

en: Extension
ru: Расширение

en: Default price
ru: Цена по умолчанию

en: No files were found.
ru: Файлы не найдены.

en: Default values
ru: Значения по умолчанию

en: Product Class
ru: Класс товара
