UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Convert
ar: تحويل

en: Extension
ar: امتداد

en: Default values
ar: القيم الافتراضية
