UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Convert
az: Çevirmək

en: Extension
az: Əlavə

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
