UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Convert
id: Konversikan

en: Extension
id: Ekstension

en: Default values
id: Nilai bawaan
