UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės
