UC Image Product (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Default price
sk: Predvolená cena

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty
