Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Total
ar: المجموع

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: End date
ar: تاريخ النهاية
