Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Total
bg: Общо

en: Tax rate
bg: Данъчна ставка

en: Jurisdiction
bg: Компетентност

en: Tax Name
bg: Данъчно име

en: Total taxable amount
bg: Общо данъчната основа

en: Total tax collected
bg: Общо данък, събиран

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
bg: * Няма информация относно юрисдискация, данъчна ставка или облагаемата сума.

en: Customize tax report parameters
bg: Персонализиране на данък параметрите на отчета
