Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Tax rate
ca: Taxa d'impost

en: Rate
ca: Impost

en: Update report
ca: Actualitza l'informe

en: Order statuses
ca: Estats de les comandes

en: Export to CSV file.
ca: Exporta a un fitxer CSV.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
ca: Només les comandes amb estats seleccionats seran incloses a l'informe.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
ca: Mantingueu Ctrl + feu clic per a seleccionar múltiples estats.

en: Jurisdiction
ca: Jurisdicció

en: Tax Name
ca: Nom de l'impost

en: Total taxable amount
ca: Base imposable total

en: Total tax collected
ca: Impost total recaptat

en: Customize tax report parameters
ca: Personalitza els paràmetres de l'informe d'impostos

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
ca: Ajusteu els valors i actualitzeu l'informe per crear el vostre informe d'impostos de vendes personalitzat. Una vegada enviat, podeu afegir l'informe com una adreça d'interès del vostre navegador per a facilitar la referència en el futur.
