Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Total
cs: Celkem

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Tax name
cs: Název daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Update report
cs: Aktualizovat přehled

en: Order statuses
cs: Stavy objednávky

en: Export to CSV file.
cs: Exportovat do CSV souboru.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
cs: Do přehledu budou zahrnuty pouze objednávky s vybranými stavy.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
cs: Pro vybrání více stavů použijte Ctrl + klik.

en: You must select at least one order status.
cs: Musíte vybrat alespoň jeden stav objednávky.

en: Tax Name
cs: Název daně

en: Total taxable amount
cs: Celková částka podléhající zdanění

en: Total tax collected
cs: Daně celkem

en: Customize tax report parameters
cs: Přizpůsobit parametry přehledu daní

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
cs: Upravte tyto hodnoty a aktualizujte přehled pro vytvoření vlastního prodejního daňového přehledu. Takto vytvořený přehled má jedinečnou URL adresu a může být přidán do záložek prohlížeče snadnější odkazování v budoucnosti.
