Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Tax name
el: Όνομα φόρου

en: Tax rate
el: Συντελεστής φόρου

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Update report
el: Ενημέρωση αναφοράς

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
el: Κρατήστε το πλήκτρο Ctrl + κλικ για επιλογή πολλαπλών καταστάσεων.
