Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Rate
eu: Balorazioa
