Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Total
fi: Yhteensä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Tax rate
fi: Veroprosentti

en: Rate
fi: Arvio

en: Order statuses
fi: Tilaustilanteet

en: Export to CSV file.
fi: Vie CSV tiedostoon.

en: You must select at least one order status.
fi: Sinun täytyy valita ainakin yksi tilaustilanne

en: Tax Rate
fi: Vero
