Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Tax rate
gl: Tasa fiscal

en: Rate
gl: Valoración

en: Order statuses
gl: Orde predeterminada

en: Export to CSV file.
gl: Exportar a un ficheiro CSV.

en: Tax Name
gl: Nome do Imposto

en: Total taxable amount
gl: Total de cantidade taxábel

en: Total tax collected
gl: Total de impostos recabados
