Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Total
he: סך הכל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Rate
he: דרג

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Export to CSV file.
he: ייצוא לקובץ CSV (אקסל)

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוס הנ"ל יוצגו בדו"ח.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
he: החזיקו את מקש ה CTRL (קונטרול) ובאותו הזמן לחצו על כמה אפשרויות להצגה של כמה סוגי סטטוסים בו זמנית

en: Product classes
he: המחלקה של המוצר
