Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Total
lt: Iš viso

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Rate
lt: Tarifas

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Export to CSV file.
lt: Eksprtuoti į CSV failą.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
lt: Užsakymai tik su pasirinkta būsena bus rodomi šioje ataskaitoje.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
lt: Laikįkite Ctrl ir spustelkite jei norite pasirinkti kelis.

en: You must select at least one order status.
lt: Pasirinkite bent vieną užsakymo būsena.

en: Jurisdiction
lt: Juridikcija

en: Tax Name
lt: Mokesčio Pavadinimas

en: Total taxable amount
lt: Visa apmokestinama suma

en: Total tax collected
lt: Viso surinkta mokesčių

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
lt: * Šiai eilutei nėra informacijos apie jurisdikcija, mokesčių tarifą ar apmokestinama suma.

en: Customize tax report parameters
lt: Tverkyti mokesčių ataskaitos parametrus

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitas. Vieną kartą pateikta, ataskaita gali būt pažymėta, kad vėliau būtų lengviau peržiūrėti.
