Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Total
lv: Kopā

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Rate
lv: Likme

en: Tax Name
lv: Nodokļa nosaukums
