Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Total
pl: Razem

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Rate
pl: Oceń

en: Tax Rate
pl: Stawka podatku
