Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Total
sk: Celkom

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Rate
sk: Sadzba

en: Update report
sk: Aktualizovať výkaz

en: Order statuses
sk: Stavy objednávky

en: Export to CSV file.
sk: Export do súboru CSV.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
sk: Iba objednávky s vybranými stavmi budú zahrnuté do výkazu

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
sk: Podržte Ctrl a klikni pre označenie viacerých stavov.

en: You must select at least one order status.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden stav objednávky.
