Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Rate
th: ให้คะแนน
