Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Total
vi: Tổng

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Update report
vi: Cập nhật báo cáo

en: Export to CSV file.
vi: Xuất ra tập tin CSV.
