Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Total
hi: कुल

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि
