Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Tax rate
ro: Rată de impozitare
