Ubercart Included Tax (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Total
tr: Toplam

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Rate
tr: Puan

en: Update report
tr: Raporu güncelle

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
tr: Çoklu durum seçimi için Ctrl tuşuna basılı tutun.

en: You must select at least one order status.
tr: En azından bir tane sipariş statüsü seçmelisiniz.
