Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge
