Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Configuration saved.
da: Indstillinger gemt

en: Message text
da: Besked tekst

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
da: Brug erstatninger med ren tekst for at undgå problemer med HTML-elementer.

en: Message subject
da: Beskedemne

en: Discount type
da: Rabattype

en: Coupon code
da: Kuponkode

en: Discount value
da: Rabatværdi

en: Enter values without symbols, for 15%, enter "15" and choose Percentage as the discount type.
da: Angiv værdier uden symboler. For at tildele 15% skal du indtaste "15" og vælge procent som rabattype.

en: Minimum order limit
da: Ordreminimum

en: A minimum order total that applies to the coupon, or 0 for no minimum order limit.
da: Den minimale ordrestørrelse som kuponen gælder for, eller 0 for intet minimum.

en: Coupon name
da: Kuponnavn

en: Coupon value
da: Kuponværdi
