Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
it: E' preferibile utilizzare una stringa di testo semplice (raw-text) per evitare problemi con la sintassi HTML!

en: Message subject
it: Oggetto del messaggio
