Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Message subject
lt: Žinutės tema
