Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Allowed Roles
ru: Предоставленные роли

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ru: Во избежание проблем с элементами HTML предпочтительнее использовать "raw"-маркеры.

en: Message subject
ru: Тема сообщения

en: Discount type
ru: Тип скидки

en: Coupon code
ru: Код скидки
