Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Message text
sk: Text správy

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: Message subject
sk: Predmet správy
