Invite Discount (6.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sv: Använd helst obearbetade textersättningar för att undvika problem med HTML-kod!

en: Message subject
sv: Ämne
