Invite Discount (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Message subject
cs: Předmět zprávy

en: Coupon code
cs: Kód kupónu
