Invite Discount (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp
