Invite Discount (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Message text
fa: متن پیام

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Message subject
fa: موضوع پیغام
