Invite Discount (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Message subject
fi: Viestin otsikko

en: Coupon code
fi: Kupongin koodi
