Invite Discount (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe
