Invite Discount (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hu: A HTML entitás problémák miatt a szövegben a „raw-text” helyettesítők részesülnek előnyben!

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: Discount type
hu: Engedmény típusa

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Discount value
hu: Engedmény értéke

en: Coupon name
hu: Kuponnév

en: Coupon value
hu: Kupon értéke
